Про нас

Учасники гурту народилися в християнських сім’ях і тому з дитинства зростали в любові до музики та співу. Починаючи з недільної школи співали в дитячому, згодом у молодіжному хорі, а також в різних вокальних колективах.

Восени 2005 року Вадим Боярин і Микола Кушнірчук вперше заспівали разом на весіллі у друзів, привітавши їх піснею. Потім — в церкві на богослужінні. Стали вивчати нові пісні, розширювати репертуар. Почали отримувати запрошення в інші села та міста.

Черкаська область Польща

В кінці 2007 року з’явилася потреба в третьому голосі. Хлопці запросили до гурту Романа Філімончука. Таким чином дует перетворився на тріо і почав працювати ще з більшим ентузіазмом. Починаючи співати, друзі не здогадувалися, як широко відкриються двері для служіння і як багато доріг попереду чекають на них.

Волинська область Житомирська область

Черкаська область Нижньогородська область (РФ)

Одного разу після богослужіння до гурту підійшов літній чоловік і попросив касету з їхніми піснями. Оскільки касет не було, він взяв з хлопців слово, що вони зроблять запис і надішлють йому поштою. Ця та інші подібні ситуації підштовхнули до праці над записом альбому, і у 2008 році з’явився перший диск «Душа від радості співає». Тоді гурт вирішив взяти собі назву «Левит».

Болгарія Болгарія

Луцьк Кортеліси (Волинська область)

З часом друзям прийшло усвідомлення, що їхній спів — це не просто хобі, а покликання від Бога. А коли підходили люди і зі сльозами вдячності зізнавалися, що моляться за служіння гурту, це підтримувало, надихало до праці. У 2010 році вийшов другий альбом під назвою «Ти — моя весна».

Київська область Волинська область

Львівська область Львівська область

Впродовж свого існування гурту довелося побувати в усіх областях України та закордоном, зокрема в Росії, Монголії, Білорусії, Болгарії, Польщі, США, Німеччині, провівши загалом понад 1000 богослужінь. Під час відвідин місіонерів в Росії, подорожей поїздом, в купе хлопців збиралися люди, щоб послухати християнських пісень. Більшість із них вперше чули пісні про Бога. Особливі враження гурту пов’язані з Північчю (Воркута, Бурятія, Якутія).

Якутія Бурятія

Воркута Ямал

Кавказ Карпати

2012 року Вадим Боярин емігрував до США, але служіння на цьому не припинилося, адже до гурту приєднався давній друг хлопців Сергій Новосад. Тоді ж записали третій альбом з промовистою назвою «Хай не рветься дорога».

Луцьк Олександрія (Рівненська область)

Львів Сумська область

Служіння продовжувалося — нові дороги, нові зустрічі, нові пісні… Новий альбом, четвертий за рахунком, під назвою «До неба доведи». Літо — гаряча пора: в розпалі вуличні служіння, а також водні хрещення.

Монголія Луцьк

Луцьк Рованці

«Левити» вірять, що весь цей час Бог вів, беріг і підтримував їх в служінні. П’ятий альбом, що вийшов у 2017 році, вони так і назвали: «За руку тримай».

Байкал Волинська область

Польща Луцьк

Якщо наші пісні вам до вподоби ви можете безкоштовно завантажити їх тут. Якщо ви маєте потребу у фонограмах — безкоштовно користуйтеся нашими і нехай примножується слава для Бога! А якщо ви можете і хочете благословити нас, пожервувавши кошти на служіння, то це можна зробити тут. І нехай Бог воздасть вам, щоб ви не мали жодної потреби.